نتایج جستجو
شرایط پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

ویزای انگلستان به پنج گروه تقسیم می شود: ویزای توریستی و اقامت کوتاه مدت، ویزای کار، ویزای دانشجویی، ویزای خانوادگی و ویزای ترانزیت. پس از تهیه مدارک و پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس، درخواست ویزای انگلستان برای اقامتی که 6 ماه، 2، 5 یا 10 سال طول می کشد، اقدام کنید.

قوانین جدید مهاجرت از طریق مهارت کاری به آلمان
اخبار
توسط : تیم مهاجرتی

قانون جدید "قانون مهاجرت نیروی ماهر"، هدف خود را حفظ آلمان به عنوان یک مرکز اقتصادی و تأمین سیستم‌های اجتماعی آن قرار داده است. مهاجرانی که آموزش حرفه ای دیده اند، می‌توانند برای خود در آلمان زندگی کنند منوط به اینکه شش ماه به دنبال شغل بگردند. در مشاغلی که در آن کمبود نیروی کار ماهر، مانند خدمات فناوری اطلاعات و یا خدمات مراقبت وجود دارد، اگر کسی پذیرفته شود، حتی نیازی به اثبات مدارک خود نخواهد داشت.

نکات اساسی هنگام اخذ وقت سفارت آمریکا
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

همواره یکی از آرزوهای هر شخصی سفر به ایالات متحده آمریکا است و معمولا کمتر کسی پیدا می شود که تمایلی به این سفر نداشته باشد اما با توجه به محدودیت های موجود در کشور ما امکان دریافت مستقیم ویزای آمریکا در کشور وجود نداشته و علاقه مندان برای اخذ وقت سفارت آمریکا حتما باید به کشور های همسایه سفر کنند.

شرایط و مدارک مورد نیاز تعیین وقت سفارت آمریکا
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

کمتر کسی است که اگر از او بپرسید آیا دوست داری به آمریکا سفر کنی جوابش منفی باشد! معمولا اکثر افراد علاقه مند سفر به ایالات متحده آمریکا هستند. ایرانیان نیز مانند مردمان دیگر کشور ها برای ورود به ایالات متحده آمریکا باید حتما ویزا دریافت کنند اما دریافت ویزای این کشور بدون داشتن وقت سفارت آمریکا امکان پذیر نخواهد بود.

هزینه ویزای آذربایجان و باکو چقدر است؟
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

یکی از کشورهای بسیار زیبا که به دلیل وجود خرابه های باستانی بیشمار سالانه تعداد زیادی از گردشگران را به سوی خود جذب می کند آذربایجان می باشد. برای ورود به آذربایجان به ویزا نیاز خواهید داشت که در این مقاله هزینه ویزای آذربایجان از روش های مختلف را بررسی خواهیم کرد.

نحوه پرداخت سویس فی یا حق تحصیل آمریکا
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

برای دریافت ویزای تحصیلی و یا ویزای فرصت مطالعاتی آمریکا می بایست هزینه ی تحت عنوان SEVIS FEE جهت بررسی پرونده واریز نمائید. در این مطلب در مورد نحوه پرداخت هزینه سویس فی توضیح داده شده است.

پرداخت حق اقامت دائم کانادا یا لندینگ فی
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

پرداخت حق اقامت دائم کانادا یا اصطلاحا لندینگ فی ، مبلغی است که دولت کانادا از کسانی که قصد مهاجرت و اقامت دائم به کانادا دارند دریافت می کند. این هزینه برای انواع مهاجرت به کانادا به صورت فدرال یا کبک اسکیل ورکر می بایست پرداخت شود.

نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا (MRV Fee)
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

کلیه افرادی که قصد گرفتن ویزای غیر مهاجرتی کشور آمریکا مانند ویزاهای F1 , J1 و غیره دارند ملزم به پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا می باشند. که به آن پرداخت MRV Fee هم می گویند.

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا (My CIC)
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

جهت اخذ ویزای کانادا با توجه به هدف شما از سفر(تحصیلی، مهاجرتی، توریستی و کار )، هزینه اپلیکیشن فی سفارت کانادا مبالغ متفاوتی دارد.پرداخت هزینه ویزای کانادا My CIC به راحتی با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی مانند مسترکارت قابل پرداخت می باشد.

بررسی شرایط 8 شهر استرالیا برای زندگی، تحصیل و کار
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

برای تعیین مقصد مهاجرت به استرالیا برای زندگی ، تحصیل و کار ضروری است به سوالات مختلفی از جمله کیفیت دانشگاه ها، تعداد فرصت های شغلی، آب و هوا و کیفیت امکانات شهری، هزینه زندگی، امکانات رفاهی مانند حمل و نقل عمومی، خدمات درمانی، جمعیت ایرانیان ساکن در آن شهر و ... پاسخ داده شود. امروزه استرالیا به عنوان یکی از مقاصد اصلی ایرانیان برای مهاجرت است.