آخرین مطالب وبلاگ
شرایط پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

ویزای انگلستان به پنج گروه تقسیم می شود: ویزای توریستی و اقامت کوتاه مدت، ویزای کار، ویزای دانشجویی، ویزای خانوادگی و ویزای ترانزیت. پس از تهیه مدارک و پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس، درخواست ویزای انگلستان برای اقامتی که 6 ماه، 2، 5 یا 10 سال طول می کشد، اقدام کنید.

آنچه لازم است درباره انوتو بدانید
مقالات
توسط : تیم محتوا ارزی

انوتو مجموعه‌ای است که در آن سازندگان دارایی ‌های دیجیتال را به فروش می‌رسانند . در این مقاله نحوه خرید از envato با توجه به قوانین جدید سایت انوتو و با توجه به تحریم بودن کشور ایران اشاره شده است.

چگونه می توانم در خارج از کشور انتقال ارز از حساب بانکی خود را انجام دهم؟
مقالات
توسط : تیم محتوا حواله ارزی

انتقال ارز از حساب بانکی بین کشورها،لازم است از نرخ رقابتی ارز و هزینه های تبادل ارز آگاهی داشته باشید. انتقال ارز از طریق پورتال بانک، شرکت های آنلاین انتقال پول مانند وسترن یونیون و پی پال امکان پذیر است.

مقدمه ای بر بیت کوین
اخبار
توسط : تیم خبری

بیت کوین به عنوان یکی از ارزهای دیجیتالی در دنیا توسط ساتوشی ناکوموتو طراحی و پیاده سازی شد. شخصیت واقعی ناکوموتو تا به امروز ناشناخته ماند. در اینجا می خواهیم در مورد بیت کوین، نگهداری، ارزش، امنیت و حجم معاملات آن صحبت کنیم.

بهترین گزینه های جایگزین پی پال برای نوجوانان زیر 18 سال
مقالات
توسط : تیم محتوا پی پال

شاید نوجوانان زیر 18 سال به دلیل شرایط سنی نتوانند از خدمات پی پال استفاده کنند اما گزینه های جایگزین برای این دسته از افراد که نیازمند دانستن و انجام دادن عملیات بانکی ساده هستند کم نیست. در این مقاله قرار است شما به عنوان والدین فرزند نوجوانتان با این گزینه ها بیشتر آشنا شوید

قوانین جدید مهاجرت از طریق مهارت کاری به آلمان
اخبار
توسط : تیم مهاجرتی

قانون جدید "قانون مهاجرت نیروی ماهر"، هدف خود را حفظ آلمان به عنوان یک مرکز اقتصادی و تأمین سیستم‌های اجتماعی آن قرار داده است. مهاجرانی که آموزش حرفه ای دیده اند، می‌توانند برای خود در آلمان زندگی کنند منوط به اینکه شش ماه به دنبال شغل بگردند. در مشاغلی که در آن کمبود نیروی کار ماهر، مانند خدمات فناوری اطلاعات و یا خدمات مراقبت وجود دارد، اگر کسی پذیرفته شود، حتی نیازی به اثبات مدارک خود نخواهد داشت.

خرید کیف پول سخت افزاری چه مزایایی دارد؟
مقالات
توسط : تیم محتوا ارز رمزنگاری

خرید کیف پول سخت افزاری، از الزامات نگهداری ارز دیجیتال است. این کیف، نوع خاصی از کیف پول بیت کوین است که کلید خصوصی شخصی کاربر را در یک دستگاه سخت افزاری امن ذخیره می کند. کیف پول های سخت افزاری وظیفه افزایش امنیت در مواجهه با سرقت و یا کلاهبرداری را دارند.

مراحل رزرو خانه در خارج از کشور چگونه است؟
مقالات
توسط : تیم محتوا مسافرتی

رزرو خانه در خارج، یکی از نیازهای رو به افزایش در بین مسافران و گردشگرانی است که جهت مراودات کاری و یا گذران دوران تعطیلات در خارج از کشور به آن اقدام می¬کنند. مسافران از طریق سایت های اجاره خانه در تعطیلات، پس از انتخاب مقصد، مدت اقامت و نوع اقامتگاه، عملیات پرداخت هزینه را انجام می دهند. جهت پرداخت اینترنتی متقاضیان بایستی دارای کارت های پرداخت بین المللی باشند.

سفر ارزان - 9 ترفند برای کنترل هزینه هایتان در سفر
مقالات
توسط : تیم محتوا مسافرتی

ما در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که کنترل هزینه های سفر و ارزان سفر کردن آن قدرها هم که در ظاهر به نظر می‌رسد ترسناک نیست. نه تنها ترسناک نیست بلکه موقعیت‌هایی را برای شما فراهم می‌کند که در سفرهای لوکس کمتر این امکان برایتان فراهم است

مجموعه راه‌های کسب درآمد ارزی – قسمت سوم
مقالات
توسط : تیم محتوا ارزی

امروزه در شرایطی زندگی می کنیم که نرخ ارز های کشور های اروپایی و آمریکایی به خصوص دلار به شدت در حال افزایش است همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی به فکر کسب درآمد ارزی و دلاری باشند. البته اگر شخصی چنین تصمیمی را چندین سال پیش اتخاذ می کرد مشکلات بسیار زیادی برای آن وجود داشت و همواره نقد کردن این درآمد ها بسیار دشوار بود اما امروزه سایت های بسیار زیادی هستند که خدمات ارزی بین المللی ارائه می کنند.